Novinky

Nová personálna posila Skupiny Amper   1.4. 2021

Obchodný tím Skupiny Amper posilnil Vladimír Kučera, ktorý od 1.4.2021 nastúpil na pozíciu obchodný riaditeľ spoločnosti Amper Savings.

Vladimír absolvoval roku 1995 odbor Silnoprúdová elektrotechnika a automatizácia na SPŠ-SOUe v Brne.

Praxi zahájil v spoločnosti ENBRA, kde prešiel radom pozícií, od technického poradenstva v oblasti hydraulického vyregulovania, MaR, tepelnú techniku, cez obchodný a strategický manažment a zahraničný obchod. V roku 2004 opustil túto spoločnosť z pozície riaditeľa stratégie pre ČR a SR, aby sa do nej v roku 2008 na 3 roky vrátil na post riaditeľa predaja a riaditeľa strategického nákupu. V medzičase a následne striedavo pôsobil v SR a zahraničí u popredných svetových výrobcov technológií v oblasti tepelnej techniky, armatúr, potrubných systémov a MaR - ako area manažér či riaditeľ zastúpenia pre ČR a SR (Ferroli, RKG - IWKA). Skúsenosti z realizačnej fázy projektov nazbieral oi. ako obchodný riaditeľ spoločnosti TRASKO a následne od roku 2016 v rámci pôsobenia v spoločnosti EVČ, kde pôsobil ako obchodno-technický riaditeľ a konateľ, a po úspešnej fúzii so spoločnosťou ENESA ako obchodný riaditeľ a člen PAS. V EVČ aj ENESA prevzal zodpovednosť aj za úsek EPC & DB a v rámci jeho pôsobenia došlo k získaniu a realizácii významných projektov ocenených oi. aj asociáciou APES.

V histórii bol angažovaný v rámci riešenia mnohých priemyselných a technologických aplikácií, aktívne sa podieľal na prednáškovej činnosti, technickom poradenstve a vzdelávaniu vo vzťahu k odbornej verejnosti. Súčasne stojí za úspešnú tvorbou a implementáciou niekoľkých firemných obchodných, marketingových, produktových či inovačných stratégií, reštartom spoločností či zavedením / inovácií obchodných a výrobných procesov.

V Skupine Amper je zodpovedný za obchodnú oblasť energetických projektov od fázy marketingu až po fázu realizácie.


kontaktný formulár


Odoslať

*


Twitter Facebook